Building inspirational with line art style Premium Vector logo and business card

Niewodnica Łukaszewicz i wspólnicy spółka jawna

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa prowadzi działalność deweloperską realizując osiedle domów jednorodzinnych w Niewodnicy Koryckiej. Jest to spółka celowa powołana do budowy 44 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu. ETAP I-budowa zespołu 8 budynków na działce ewid.86 w obrębie ewid. Niewodnica Korycka o pow. powierzchnia 47525 m2

Niewodnica Łukaszewicz i wspólnicy spółka jawna 
ul. Wczasowa 8, 15-505 Białystok,
KRS 0000893702,  NIP 9662149071

Misją firmy

jest budowanie inwestycji mieszkaniowych zgodnie z międzynarodowymi standardami ze szczególną troską o bezpieczeństwo finansowe Klientów. Naszą ambicją jest zapewnienie wysokiego standardu realizacji inwestycji, a także indywidualnej, dostosowanej do potrzeb każdego Klienta obsługi handlowej. Naszymi udziałowcami są osoby fizyczne i prawne, od wielu lat aktywne w sektorze przemysłu, handlu i usług.

Inwestycja

posiada prawomocne pozwolenie na budowę a ponadto realizowana jest na gruncie, do którego posiadamy prawo własności. Środki finansowe wpłacane przez Nabywców, zgodnie z zawartymi umowami deweloperskimi gromadzone są na rachunku powierniczym otwartym prowadzonym przez Bank.

Dbamy

o to, by prawa i obowiązki stron umowy były określone w sposób gwarantujący równość obu partnerów w transakcji. Wszystkie zapisy zgodne są z przepisami ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego czyli tzw. ustawy deweloperskiej.

Apartamenty Koncertowe

Nasze budynki są naszą największą wizytówką. Dbamy o wysoki standard wykonania, tak żebyśmy się mogli chwalić swoimi inwestycjami przez długie lata oraz żeby rosła wartość rynkowa naszych mieszkań.
Apartamenty Koncertowe w Białymstoku
Cały projekt obejmuje jedynie 138 mieszkań ulokowanych w kompleksie 3 eleganckich czteropiętrowych budynków z garażem podziemnym, które zostały ogrodzone oraz wyposażone w system monitorowania. Największymi atutami inwestycji Apartamenty Koncertowe jest wysoki standard wykończenia elewacji oraz części wspólnych, wysokiej klasy nowoczesne windy oraz duże tarasy i balkony wykończone szklanymi balustradami. Zawsze stawiamy na jakość.
To wyjątkowe miejsce otoczone zielenią, skrawek zurbanizowanej przestrzeni tuż przy Lesie Komunalnym. Miejsce, które łączy zaciszną przyrodę i przyjazne sąsiedztwo osiedla Nowe Miasto. Idea stworzenia niewielkiego osiedla o charakterze kameralnego i spokojnego zakątka położonego w niewielkiej odległości od śródmieścia towarzyszyła nam od początku.

Kamienica Piasta 17

To inwestycja przy ul. Piasta 17 w której już na etapie projektu postawiliśmy na jakość, o czym opowiemy za chwilę. Ta nowoczesna kamienica to tylko 38 mieszkań, co nada jej mieszkańcom poczucie kameralnego klimatu i domowego spokoju. Z pewnością odnajdą się tu osoby lubiące miejski ale wygodny styl życia. Wspomniana jakość to przede wszystkim materiały wykończeniowe elewacji, części wspólnych, stolarek okiennej i drzwiowej. Duże przeszklenia, zapewnią idealny dostęp światła w pomieszczeniach, a przestronne balkony spełnią rolę letniego tarasu. Budynek usytuowany jest w pobliży ścisłego centrum miasta. Piesze wycieczki, wystarczą aby załatwić większość codziennych spraw, dla osób posiadających samochód proponujemy również miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

© DomyEkoSfera 2020. All rights reserved